Πανθουριακός – Α.Ε Μάνης 3-2 (Video) Φάσεις – Γκολ

0
54

Ματς διαφήμιση του ποδοσφαίρου το μεσημέρι του Σαββάτου στο «Πέτρος Γεωργανάς» με τον Πανθουριακό να επικρατεί 3-2 της ΑΕ Μάνης και να κάνει το πλέον αποφασιστικό βήμα για την άνετη παραμονή στην Α’ Τοπική.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 3-0 στο ημίχρονο και έδειξαν να κλειδώνουν την νίκη καθώς η ΑΕΜ αγωνιζόταν με 10 από το 30.

Οι φιλοξενούμενοι του Τάκη Δρούγα με αντεπίθεση διαρκείας στα τελευταία λεπτά κατάφεραν να πετύχουν 2 τέρματα και να πιέσουν για την ισοφάριση, μάλιστα φωνάζουν για ένα χέρι του Παντσιώτη στο οποίο φαίνεται στο βίντεο να έχουν δίκιο αλλά ο κ. Κουτσαναστάσης έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι.

Δείτε τις καλύτερες φάσεις και τα γκολ της αναμέτρησης όπως προβλήθηκαν στην Αθλητική εκπομπή της τηλεόρασης BEST, Κυριακή στα Σπορ που παρουσιάζουν οι Ηλίας Τσώλης και Γιώργος Αγάστρας.